Firma EPOS OK, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1993. Od samého počátku se specializuje na tvorbu původního software, řešícího ekonomickou problematiku, a to v podobě, která by co nejvíce naplňovala základní cíl firmy, tj:

BANNER

Při realizaci tohoto cíle firma využívá jednak bohatých zkušeností svých pracovníků, ale i kontakt se všemi svými koncovými uživateli, ať už přímý či zprostředkovaný. Projekty jsou šířeny prostřednictvím partnerských firem, kterých je v současné době v České republice asi 60 a 20 jich je ve Slovenské republice. Kvalifikovaní pracovníci tak poskytují koncovým zákazníkům široké aplikační služby, zahrnující kromě základní instalace programů, proškolení obsluhy a dle dohody i další související služby ( v některých případech se jedná např. o dodávku hardware, jindy o ekonomické, či daňové poradenství apod.).

Nosným produktem je komplexní systém pro zpracování veškerých ekonomických agend podniku - ASŘ ZPoK, který firma EPOS OK, s.r.o. vytváří společně s dalšími partnerskými organizacemi a který si již zaregistrovalo více než 2000 uživatelů.

EPOS OK, s.r.o. je členem Sdružení organizačních kanceláří, které je tvořeno firmami zabývajícími se účetnictvím, ekonomickým a daňovým poradenstvím a auditorstvím.

Kromě tvorby software se firma zabývá i vlastní aplikační činností, a v neposlední řadě nabízí zboží a služby ve své prodejně v Praze 6, Kafkově ulici. Naleznete tam široký sortiment spotřebního materiálu k počítačům, software (nejen vlastní), multimedia a navíc můžete využít kvalitních a cenově výhodných služeb expresní tiskárny.