Nabízíme v širokém sortimentu a za výhodné ceny:

- spotřební materiál k PC : diskety, CD-R, ZIP, pásky do tiskáren, inkousty, tonery, refill soupravy, obaly, čistící prostředky, tabelační a speciální papíry, myši
- multimédia: reproduktory, sluchátka, mikrofony
- software na CD: hry, výukové programy , encyklopedie

- výrobky firmy 3M: kompletní program POST IT, lepící pásky a lepidla SCOTCH , media

- expresní tisk : rychle a levně velké množství kopií, do formátu A3 v cenách od 0.70 Kč za jednu kopii na papír a polokartón v široké barevné škále (ceny uvedeny bez DPH)

Počet kopií Formát A4 jednostranný Formát A4 oboustranný Formát A3 jednostranný Formát A3 oboustranný
020-049 1.30 2.30 2.40 4.30
050-099 0.95 1.65 1.75 3.00
100-499 0.85 1.40 1.55 2.50
500-999 0.75 1.25 1.35 2.25
Nad 1000 0.70 1.20 1.25 2.15

- kopírování (ceny včetně DPH)

Počet kopií Formát A4 Formát A3
Jednostranná 1.50 2.70
Oboustranná 2.60 5.00

- následné zpracování dokumentů: třídění, falcování, šití (výroba sešitů formátu A5 i A4), termovazba, kroužková vazba, laminování

Kde nás najdete (mapa):

Kafkova 16, PRAHA 6, Tel.: 02 - 24318665, linka 28, e-mail: obchod@epos-ok.cz
Otvírací doba : Po-Čt 8.00 - 18.00, Pá 8.00 - 16.00


Lingua Land

Dobrodružná výuka jazyků pro celou rodinu

Zcela výjimečný interaktivní výukový CD-ROM, který Vás hravě naučí základům pěti nejpoužívanějších světových jazyků prostřednictvím téměř jednoho tisíce slůvek a stovky větných frází. Produkt je vhodný pro všechny věkové kategorie – dokonce i pro děti již od šesti let.

 • Britská angličtina
 • Americká angličtina
 • Francouzština
 • Němčina
 • Španělština

Skvělé grafické zpracování Vás zcela jistě nadchne: stovky nádherných ilustrací od profesionálních grafiků, překrásné animace, kompletně ozvučené dialogy ve všech jazycích a devět různých herních testů získaných znalostí je jedinečnou příležitostí pro učení zcela novou metodou. Výuka se opravdu stává doslova hrou: zaručujeme Vám, že k LINGUA Land budete rádi vracet a že budete mít zájem o o zvládání dalších a dalších slůvek.

Produkt je optimalizovaný pro spouštění pod operačním systémem Microsoft Windows 95a nevyžaduje speciální znalosti o užívání osobního počítače.

“… LINGUA Land si určitě zaslouží vaši pozornost … skvělé grafické zpracování … výjimečná metoda výuky … množství zábavných testů a jazykových her … lekce jsou doslova prošpikovány řadou animací …”

časopis PC Magazine

“… multimediální zpracování se mi velmi líbí … obrazovky jsou naplněné interaktivními prvky … snad na všechno, co je na obrazovce napsáno, lze kliknout a přehraje se výslovnost … spousta kvalitně zpracovaných testů … člověk si ani nevšimne, že je zkoušen … cédéčko se velmi povedlo … lze ji doporučit …”

časopis WIN

“… velmi naplněné cédéčko obsahuje text, ilustrace, animace a zvukové záznamy pořízené rodilými mluvčími … hustě animované stránky plné skrytých odkazů … současné době to bez jazyků nejde …”

Časopis CHIPWeek

Výuka

LINGUA Land Vás naučí pěti cizím jazykům s celkovou slovní zásobou téměř tisíce nejpoužívanějších slovíček a stovky vět. Výuka je doplněna mnoha zábavnými testy a jazykovými hrami. Na konci každé hry budete informováni o své úspěšnosti a můžete si tak zopakovat slovíčka, se kterými jste měli potíže.

Zábava

Jaká je nejefektivnější metoda výuky cizího jazyka? Myslíme si – a praktické zkušenosti to potvrzují – že je to zábavné hraní si se slovíčky. Každý z nás je přece hravý a v LINGUA Land budete k intenzivní výuce jazyků motivováni právě úspěchem v testech formou hry.

Animace

LINGUA Land je plná stovek animací zaručujících spoustu zábavy: hýbající se písmenka a animovaná překvapení budete nalézat na každé obrazovce. Nebudete věřit, kolik veselých zpestření je na Vás přichystáno na každé stránce! Postačí Vám klikat kolem sebe a pořádně se rozhlížet.

Záznam vlastní výslovnosti

V LINGUA Land můžete poslouchat, jak se každé slůvko a věta správně vyslovují. Naučíte se správnou výslovnost u všech slovíček. A dokonce máte možnost mnohonásobně si nahrát svou vlastní výslovnost a libovolně si porovnávat, zda již hovoříte stejně jako originál.

Tisk obrázků

S LINGUA Land získají Vaše děti také omalovánky! Stiskem tlačítka si můžete nechat vytisknout celkem sto černobílých ilustrací se slovíčky ve všech pěti cizích jazycích Obrázky si děti mohou vymalovat a vytvořit si tak vlastní ilustrovaný slovníček.

Požadavky na systém:

 • Počítač min. 386DX (Doporučeno 486 SX)
 • Operační systém MS Windows 3.1, 3.11 (optimalizováno pro Windows 95)
 • Min. 4 MB RAM, doporučeno 8MB
 • Volný prostor na disku cca 4 MB
 • VGA videokarta podporující grafické rozlišení 800x600 bodů v režimu 256 barev
 • Dvojrychlostní CD-ROM Mechanika, doporučeno čtyřrychlostní
 • Zvuková karta podporovaná ve Windows
 • Myš

Ottova encyklopedie obecných vědomostí na CD-ROM
digitální replika Ottova slovníku naučného

Ottův slovník naučný – největší české encyklopedické dílo, vydané péčí nakladatele Jana Otty v letech 1988 – 1909.

Tato elektronická kniha zachovává původní grafickou podobu Ottova slovníku. Stránku po stránce si můžete nalistovat ve stejné úpravě, v níž téměř před sto lety 28 svazků postupně vycházelo. Digitální replika obsahuje více než 180 000 hesel, 5200 ilustrací a téměř 480 barevných i černobílých příloh (kromě příloh mapových v počtu asi 100, které jsou publikovány zvlášť), tedy celkem 28 938 stran původního vydání. Díky svému uložení na médiu CD-ROM (průměr 12 cm a váha 16 g) je jen levnější, skladnější, přehlednější a umožňuje podstatně rychlejší orientaci v textu.